FORGOT YOUR DETAILS?

Bahar

Ben Bahar SAKA. 21 Yaşındayım.Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum.
Bateri ile tanışmam 2015'in sonlarına doğru oldu. Okulda bir çocuğun baterisi vardı benim de hep içimde vardı orda öyle bir imkan görünce neden olmasın dedim. Manavda çalışıyordum bir iş çıkışı günlüğümle gittim baget aldım bir çift. Hatta tam yetmişti 😀 15 ARALIK 2015... Hala üzerinde tarih durur.

Her okul çıkışında giderdim orası kapanana kadar çalardım. Sonrasında o çocuk mezun oldu ve ben baterisiz kaldım uzun bir süre. O arada tabi ben bunu bahane olarak almadım gördüğüm herşeyle her yerde ritim tuttum 😀 Benimle çok dalga geçildi o konu yüzünden. Yastıklarla koltukta kendime bateri kurardım o imkanım olmadığında alırdım bagetleri takardım kulaklığımı hava çalmaya çalışırdım. Tabi ben farkında değildim o aralar ancak bateri başına oturduğumda ne kadar faydalı olduğunu gördüm. Hiç olmazsa bir şarkıyı açıp 4/4 lük ritim ile çalabiliyordum. Sonrasında okul değiştirdim orda bateri vardı onla devam ettim ve 1 sene sonra da Fizy Liseler ARası müzik yarışmasına katıldım. Derece almadık tabi ancak o kadar kişi karşında çalmak ve o kadar pahalı bir baterinin başına oturmak beni çok gaza getirdi kendimi ilerletme konusunda. Hatta ilk ve son double kick denemem o baterideydi 😀 Sonrasında 2 sene para biriktirip biraz da borç alarak bir bateri aldım. Teknik çok eksiğim var ancak geliştirilmicek bir şey değil. Video acele ile çekilde bundan dolayı şimdiden özür diliyorum.

I'm Bahar SAKA. I'm 21 years old.I am studying Computer Engineering at Zonguldak Bülent Ecevit University.
I met the drums towards the end of 2015. I always had a child's drum at school, and I always thought of it when I saw such an opportunity there, I said why not. I was working in the grocery store, I went with my diary after work and bought a pair of drumsticks. In fact, it was exactly seventy: D DECEMBER 15, 2015 ... It still has history on it.

I would go every time after school, I would play until it closed Later that boy graduated and I was left without drums for a long time. By the way, of course, I did not take this as an excuse, I kept rhythm everywhere with everything I saw: D I was ridiculed because of that subject. I used to set up drums on the sofa with pillows, I would buy them when I didn't have that opportunity, I would wear drumsticks, I would try to steal my headphones. Of course I wasn't aware of it at that time, but when I sat down at the drums, I saw how useful it was. At least I could open a song and play it with a 4/4 rhythm. Later, I changed schools, there was a drum, I continued with it, and 1 year later, I participated in the Fizy High School Music Competition. We didn't get a degree, of course, but playing in front of so many people and sitting at such an expensive drum made me very excited about advancing myself. In fact, my first and last double kick attempt was on that drum: D Later, I saved 2 years and bought a drum by borrowing some money. The technique is lacking, but it is not something that will be improved. I apologize in advance for the video in a hurry.

Additional Information

Türkiye

8

412

Leave a Comment